Zaměstnanci


Vedení školy

Ing. Milan Macas, DBA ředitel školy macas@zszliv.cz
Mgr. Dana Havlová zástupkyně ředitele havlova@zszliv.cz

Administrativní pracovníci

Bc. Naděžda Vlčková, DiS. ekonomka vlckovan@zszliv.cz
Monika Benediková sekretariát, kancelář školybenedikova@zszliv.cz

Třídní učitelé první stupeň

Mgr. Helena ŠmídováTřídní učitelka 1.A smidova@zszliv.cz
Mgr. Romana WohlschlägerováTřídní učitelka 1.B wohlschlagerova@zszliv.cz
Mgr. Milena RysováTřídní učitelka 2.A rysova@zszliv.cz
Mgr. Martina KlimešováTřídní učitelka 2.B klimesova@zszliv.cz
Mgr. Kateřina VlčkováTřídní učitelka 3.A vlckovak@zszliv.cz
Mgr. Ludmila MatašovskáTřídní učitelka 3.B matasovska@zszliv.cz
Mgr. Marcela HruškováTřídní učitelka 4.A hruskova@zszliv.cz
Mgr. Zdeňka HuckováTřídní učitelka 4.B huckova@zszliv.cz
Mgr. Daniela MusilováTřídní učitelka 5.A musilova@zszliv.cz
Mgr. Eliška DavidováTřídní učitelka 5.B davidova@zszliv.cz

Třídní učitelé druhý stupeň

Mgr. Věra PokornáTřídní učitelka 6.A pokorna@zszliv.cz
Mgr. Jaroslava Bendová Třídní učitelka 6.B bendova@zszliv.cz
Ing. Hana MatouškováTřídní učitelka 7.A matouskova@zszliv.cz
Mgr. Radka Samcová DvořákováTřídní učitelka 7.B samcova@zszliv.cz
Mgr. Klára KoudelkováTřídní učitelka 8.A koudelkova@zszliv.cz
Mgr. Lenka HuszárováTřídní učitelka 8.Bhuszarova@zszliv.cz
Mgr. Lenka KulířováTřídní učitelka 9.A kulirova@zszliv.cz
Mgr. Milan ŠmídTřídní učitel 9.B smid@zszliv.cz

Netřídní učitelé

Mgr. Hana BočkováNjbockova@zszliv.cz
Ing. Eva EiblováInf, Oveiblova@zszliv.cz
Mgr. Dana Havlová Př, Přv havlova@zszliv.cz
Naděžda Kubartová Vv, Dokubartova@zszliv.cz
Mgr. Vojtěch KrninskýTv, Zkrninsky@zszliv.cz
Mgr. Barbora KutilováCh, Př, Pvkutilova@zszliv.cz
Ing. Milan Macas, DBAOv, Ekmacas@zszliv.cz
Mgr. Jana Muráňová M, Fy, Infmuranova@zszliv.cz
Mgr. Václav PourTv, Pv, Infpour@zszliv.cz
Bc. Naděžda Vlčková, DiS.Ekvlckovan@zszliv.cz

Asistent pedagoga

Marie FenclováTřída 5.Afenclova@zszliv.cz
Lenka KodadováTřída 7.Akodadova@zszliv.cz
Petra Kopalová, DiS.Třída 6.Bkopalova@zszliv.cz
Bc. Romana Šímová Třída 2.Bsimova@zszliv.cz
Jaroslava Tesařová Třída 3.Atesarova@zszliv.cz
Bc. Martina TesařováTřída 6.Atesarovam@zszliv.cz
Lucie ZápotockáTřída 1.Azapotocka@zszliv.cz
Bohumila Zborníková Třída 2.Azbornikova@zszliv.cz
Mgr. Bc. Marcela Zelmanová Třída 3.Bzelmanova@zszliv.cz

Školní družina

Vladislava Božovská bozovska@zszliv.cz
Marie Fenclováfenclova@zszliv.cz
Mgr. Aneta Štabrňáková stabrnakova@zszliv.cz

Školní klub

Petra Kopalová, DiS. kopalova@zszliv.cz
Mgr. Bc. Marcela Zelmanová zelmanova@zszliv.cz

Provozní zaměstnanci

Radim Drmota školník drmota@zszliv.cz
Dita Edlová uklízečka
Jana Irová uklízečka
Jaroslava Kubatová uklízečka
Josef Lavička uklízeč
Veronika Peroutková uklízečka

Školní jídelna

Jana Staňková vedoucí ŠJ stankova@zszliv.cz
Bohuslava Benediková vedoucí kuchařka
Jaroslava Kubatová kuchařka
Magdalena Hovorková pomocná kuchařka
Ludmila Rychetskákuchařka