Barevný týden

Od pondělí 21. 2. se na naší škole koná Barevný týden, který začal „dnem v pyžamu“. Neúčastní se ho pouze děti, ale i my učitelé, vedení školy a ostatní zaměstnanci školy. Někteří z nás zvolili slušivé noční košilky a pyžama všech barev, jiní zase spodničky a nechyběly ani župany různých materiálů a střihů.

Úterý

Svět je plný barev a jejich odstínů….V úterý jsme se zahalili do výrazné barvy podle motta: „Podívej se do skříně, oblékni se červeně“.  Červená tentokrát slušela nejen žákům a učitelům, ale i paním kuchařkám, které si daly záležet i na patřičném líčení.

Středa

Brčálová, smaragdová, lahvová, olivová, limetkově zelená, khaki …… Není to nekonečná rozmanitost? Přesně takový byl dnešní den v naší škole. Různé odstíny zelené naplnily třídy, chodby i jídelnu a oči si odpočinuly od včerejší výrazné červené.

Čtvrtek

Čtvrtek byl velmi oblíbeným hlavně u žáků na 2.stupni.Nesl se v jejich oblíbené barevné kombinaci černé a bílé.

Pátek

Poslední den v týdnu se zahalil do modré. Místo klasického zvonění jsme každou hodinu začali písničkou Modrá je dobrá….

Naši deváťáci – Pohled do minulosti

Postřehy od dětí