Školní fórum

V pátek 20. 9. se již podruhé konalo na naší škole Školní fórum. Na začátku programu vystoupil pan ředitel. Ing. Milan Macas a zhodnotil, co se podařilo a nepodařilo uskutečnit z námětů, které měli žáci v loňském Školním fóru. Poté totéž udělal i pan starosta Radek Rothschedl za město Zliv. Následně dostali slovo žáci. Během fóra hodnotili positiva a negativa naší školy a našeho města. Výsledky seřadili podle jejich důležitosti. Své závěry následně přednesli a pak s p. ředitelem a p. starostou diskutovali nad možnými změnami. Přinesli velké množství námětů ke zlepšení jak ve škole, tak i ve městě.
V tomto týdnu také proběhla anketa pro žáky 6.-9. ročníku. Nesla název „Co si přeji změnit ve škole?“. Na prvním místě se umístilo „více výletů“, na druhém potom „šerpování 9. tříd v KD Zliv na konci školního roku“.

Radka Samcová Dvořáková