MRKVIDÁDA 2024

Rok se s rokem sešel a my se opět sešli na startovní čáře atletického víceboje MRKVIÁDA 2024. Žáci 1. až 5. ročníků soutěžili v duchu pravidel FAIRPLAY v běžeckých a technických disciplínách za dohledu rozhodčí z řad učitelského sboru a pomocníků – žáků letošních devátých ročníků. V přestávkách mezi disciplínami si závodníci krátili čas při oddechových aktivitách nebo měli možnost se zvěčnit ve foto koutku. Vyhlašování vítězů pak proběhlo v areálu školy. I přes uplakané počasí jsme společně jsme prožili báječné dopoledne plné zábavy a sportovních výkonů, na které budeme rádi vzpomínat.

Moderátor Mrkviády Martina Klimešová

Dne 28. května proběhla slavná Mrkviáda, které se zúčastnil celý první stupeň. Děti soutěžily v nejrůznějších sportovních disciplínách, jako  například běh na 60 metrů nebo třeba hod raketkou. Akce proběhla i za nepříznivého počasí. Jak se totiž říká neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený sportovec. A proto se sportuje za jakéhokoli počasí. A my jako deváťáci jsme byli rádi, že jsme mohli být součástí přípravy a konání Mrkviády.

Všem děkujeme za účast.
Sportu zdar. Jan Pešek 9.A