SOUTĚŽE ZUŠ – vyhlášené MŠMT

Ve středu 23. 2. 2022 a ve čtvrtek 24. 2. 2022 se uskutečnilo okresní kolo soutěže ZUŠ v Sólovém a komorním zpěvu v ZUŠ B. Jeremiáše v Českých Budějovicích. Soutěže se zúčastnilo celkem 95 soutěžících a naše ZUŠ připravila dvě žačky, jedna se z důvodu onemocnění COVID 19 nemohla soutěže zúčastnit.

Z okresního kola soutěže ZUŠ přivezla naše žačka 1. místo s postupem do krajského kola.

Tereza Chvalkovská
sólový zpěv
V. kategorieze třídy p. uč. Jany Zvoňárové

Blahopřejeme!

Ve čtvrtek 17. 2. 2022 a v pátek 18. 2. 2022 se uskutečnilo okresní kolo soutěže ZUŠ ve Hře na dechové nástroje dřevěné a žesťové v ZUŠ Piaristické námětí v Českých Budějovicích.
Soutěže se zúčastnilo celkem 87 soutěžících.

Naše ZUŠ připravila 5 žáků. Okresnímu kolu předcházela veřejná přehrávka soutěžících žáků, která byla v úterý 15. 2. 2022 v Hudebním sále ZUŠ od 16.30 hod.

Z okresního kola soutěže jsme přivezli tři 2. místa:

Barbora Bártová
VI. kategorieze třídy p. uč. Andrey Kopsové
Alžběta Dušková
VII. kategorieze třídy p. uč. Jany Zvoňárové
Josef Vondrášek
hra na lesní roh
VIII. kategorieze třídy p. uč. Václava Nováka

A dále jsme přivezli dvě krásná 1. místa s postupem do krajského kola, které se uskuteční v úterý 29. 3. 2022 v ZUŠ Dačice.

Anna Jílková
0. kategorieze třídy p. uč. Andrey Kopsové
Amálie Havlíčková
hra na příčnou flétnu
IV. kategorieze třídy p. uč. Jany Zavičákové

Chtěla bych poděkovat kolegům za přípravu žáků na soutěž a kolegovi Zaplatílkovi za korepetice.

Do krajského kola se velmi těšíme!

MgA. Jana Zavičáková
zástupce ředitele pro ZUŠ